Szybka i terminowa firma transportowa!
Pruszków i okolice

Nasza firma transportowa to sprawdzony sprzęt, szybka i terminowa dostawa pod wskazany adres i atrakcyjne ceny.

Pracujemy na doskonałej jakości sprzęcie, niezawodnym, regularnie serwisowanym i kontrolowanym pod względem technicznym. Nasi kierowcy to sprawdzona, doświadczona kadra, która wyśmienicie sprawdza się zarówno na drogach lokalnych, jak w długich, zagranicznych trasach.

Powierzając swój ładunek nam, zyskujesz pewność, że zostanie dostarczony pod wskazany adres bezpiecznie, bez uszkodzeń i w określonym terminie.

firma transportowa

Przewozimy na lawecie auta całe i uszkodzone, jachty, skutery, quady i motocykle, a nawet wózki widłowe.

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Inwestujemy w rozwój firmy, w nowoczesny sprzęt, zarówno lawety i holowniki, jak i ich wyposażenie. Dysponujemy sprzętem ułatwiającym załadunek, dzięki czemu możemy załadować na platformę nawet nie jezdne auta i inne ładunki. Każdy ładunek jest fizycznie zabezpieczony przed uszkodzeniami. Posiadamy ubezpieczenie OC, które chroni na “wszelki wypadek”. Każde zlecenie realizujemy w terminie.

Nasza firma transportowa …. Pruszków to głównie usługi związane z holowaniem i transportem pojazdów, maszyn rolniczych i budowlanych. Jednak zajmujemy się również pomocą drogową, dlatego nasi pracownicy to nie tylko kierowcy, ale też mechanicy, którzy pomogą przy prostych usterkach na drodze.

Działamy szybko i bardzo skutecznie na terenie Pruszkowa i jego okolicy.

Z nami zyskujesz:
● pełne bezpieczeństwo ładunku
● atrakcyjną cenę usługi
● dotrzymany termin
● możliwość rozliczeń bezgotówkowych
● długoterminową współpracę

Nasza firma transportowa to również ogromne doświadczenie przy transporcie i przewozie pojazdów zabytkowych oraz aut sportowych o niskim zawieszeniu. Wiemy, jak załadować i zamocować taki pojazd, mamy odpowiedni sprzęt, o niskim kącie najazdu, by go umieścić na lawecie bez uszkodzeń.